Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

ForBET IV liga. Kto z kim zagra w meczach barażowych?

Fot. Fotolia.com

W sobotę na boiskach w Barczewie i Pasymiu rozpoczną się pierwsze mecze barażowe o pozostanie lub awans do forBET IV ligi. Kto z kim zagra?

O pozostanie w 5 klasie rozgrywkowej w Polsce walczyć będą Pisa Barczewo oraz Błękitni Pasym. O promocję do forBET IV ligi zagrają przedstawiciele okręgówki, którzy zajęli 2. miejsce w swoich grupach w minionym sezonie: Rominta Gołdap oraz Unia Susz. Pierwsze pojedynki tych ekip jutro. O 17.00 Pisa Barczewo podejmie Romintę, natomiast godzinę później w Pasymiu Błękitni zmierzą się z Unią.

System baraży jest prosty: mecz i rewanż z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi. Drugie, decydujące spotkania w Gołdapi i Suszu zostaną rozegrane w środę.

Przypomnijmy – z forBET IV ligą żegnają się: Błękitni Orneta, Tęcza Biskupiec, Delfin Rybno, Warmia Olsztyn, Olimpia Olsztynek oraz rezerwy Stomilu Olsztyn, a także Mamry Giżycko. Ta ostatnia ekipa w bardzo dobrym stylu wywalczył awans do 3 ligi. Do forBET IV ligi awansowali bezpośrednio: DKS Dobre Miasto oraz Polonia Iłowo.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Niebojewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, mecz, baraże
W sobotę finał piłkarskiego Wojewódzkiego Pucharu Polski

W Ostródzie o awans do rozgrywek na szczeblu centralnym staną dwie drużyny, które nie utrzymały się w swoich ligach. To czwartoligowa Olimpia Olsztynek i trzecioligowa Concordia...

Zamknij
RadioOlsztynTV