FIKU MIKU W TEATRZYKU
IV Przedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych FIKU MIKU W TEATRZYKU.
Już 24 i 25 kwietnia w Spichlerzu MOK odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza teatralna dla dzieci i nauczycieli – IV Przedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Fiku Miku w Teatrzyku”.
Ta wyjątkowa impreza bawi i inspiruje, zachęca do czytania i zabawy w teatr. Jej głównym celem jest inspirowanie nauczycieli do kreatywnego działania i propagowanie wśród wychowanków aktywnego uczestnictwa w kulturze. Spotkania te uczą również dzieci kultury osobistej oraz zachęcają je do obcowania z literaturą.
W Przeglądzie weźmie udział około dwadzieścia placówek przedszkolnych w Olsztynie, które w trakcie dwóch dni zaprezentują swoje spektakle.
Gala finałowa odbędzie się natomiast 28 kwietnia w sali kameralnej Olsztyńskiego Teatru Lalek. Wówczas na deskach teatru zaprezentują się dwa zwycięskie zespoły. (Aleksandra Stańco/as)
















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







