Emocjonujące spotkania w forBET 4. lidze

Podczas weekendu nie brakowało emocji w forBET 4. lidze. Padło sporo bramek, choć średnią zdecydowanie zaniżyli piłkarze GKS-u Wikielec i DKS-u Dobre Miasto.

Lider tabeli wygrał skromnie 1:0 i utrzymał przewagę nad resztą stawki. Jedyna bramka meczu padła w 77. minucie spotkania.

Mówi trener GKS Wikielec Damian Jarzembowski.

Każdy z naszej drużyny wziąłby taki wynik i taką grę w ciemno. Z perspektywy całego meczu byliśmy zespołem dużo, dużo lepszym. Lepiej operowaliśmy piłką i stwarzaliśmy więcej sytuacji. Brakowało tylko kropki nad „i” (…) W pierwszej połowie zabrakło trochę dokładności, ale z drugiej byliśmy bardziej zdeterminowani aby ten mecz wygrać.

00:00 / 00:00

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za M. Świniarski

Więcej w piłka nożna, GKS Wikielec, wikielec, IV liga, czwarta liga, Forbet
Eliminacje ME: falstart biało-czerwonych i najszybciej stracona bramka

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała w Pradze z Czechami 1:3 (0:2) w meczu grupy E eliminacji mistrzostw Europy. Honorową bramkę dla naszej kadry strzelił w końcówce Damian...