Ełk uhonorowany Srebrnym Laurem
Ełk jako jedno z 25 polskich miast został uhonorowany Srebrny Laurem.
Przyznał go Związek Miast Polskich, który docenił m.in. ełckie inwestycje – obwodnicę, amfiteatr czy technopark.
Nagrodę przyznano z okazji 25-lecia istnienia Związku – mówi prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.
Laury przyznano tym samorządom, które przeobraziły się w ciągu ostatnich lat. Doceniono m.in. inwestycje i sposób zarządzania. Laury wręczył jeden z twórców reformy samorządowej prof. Jerzy Stępień.
Na Warmii i Mazurach Srebrnym Laurem uhonorowano także Olsztyn i Gołdap.
(mzbro/as)

























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

