Eko stacja. Już w środę finał konkursu!
Właśnie zakończyliśmy II etap konkursu plastycznego „Mój zielony pojazd”. Zwycięzców konkursu poznamy 11 października, podczas uroczystego wręczenia nagród.
Po tym jak do naszej rozgłośni wypłynęło ponad 500 prac wiedzieliśmy, że w głosowaniu na najciekawsze „zielone pojazdy” weźmie udział jeszcze więcej osób. I tak też się stało. W głosowaniu internetowym swoje opinie wyraziły tysiące osób. Laureatów poznamy już w najbliższą środę, podczas uroczystego zakończenia konkursu i wręczenia nagród. A było o co walczyć. Hulajnogi elektryczne, laptopy i tablety czekają!
Konkurs realizowany w ramach projektu „Eko stacja” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.