Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Edyta Wrotek nowym dyrektorem programowym Radia Olsztyn

Fot. P. Getka

Od dziś dyrektorem programowym Radia Olsztyn jest Edyta Wrotek. Dziennikarka przez kilkanaście lat związana była z olsztyńską  rozgłośnią.

Zapowiada zmiany w programie, ale jak zaznacza, nie będą one rewolucyjne, a ewolucyjne.

Najważniejsi są dla nas słuchacze, bo to dla nich robimy radio. Myślę, że zmiany wprowadzimy całym zespołem. Będziemy stawiać na informacje, w tym regionalne. Warmia i Mazury są wielokulturowe, dlatego będziemy na to zwracać szczególną uwagę. Mam nadzieję, że to nam się uda, bo widzę dobrą przyszłość przed Polskim Radiem Olsztyn

– podkreśliła Edyta Wrotek.

Edyta Wrotek pracę w mediach rozpoczynała w 1989 roku w Akademickim Radiu „Akadera” w Białymstoku. Od 1994 przez 12 lat pracowała w Polskim Radiu Olsztyn jako reporterka i prezenterka programów informacyjnych i kulturalnych. Przez 8 lat związana była również z oddziałem TVP Olsztyn, gdzie prowadziła programy informacyjne i publicystyczne. W latach 2006-2008 kierowała działem informacji. Od 2008 do 2015 roku była rzecznikiem wojewody warmińsko-mazurskiego. Ostatnio pracowała w Stowarzyszeniu Wyjątkowe Serce.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym. Ukończyła też studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: W. Chromy
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

 

 

Więcej w Radio Olsztyn, media, Edyta Wrotek, program
Maciej Wróbel: nie ma pomysłu połączenia regionalnych ośrodków radia i telewizji

- Będę dbał o to, żeby media publiczne wreszcie przestały funkcjonować z łatką, że która partia rządzi, ta ma wpływ na to, co pojawia się na...

Zamknij
RadioOlsztynTV