JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Dziewiąta porażka z rzędu. Szczypiorniści Warmii dotknęli dna

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn fatalnie zakończyli 2022 rok w rozgrywkach I ligi centralnej. Olsztynianie przegrali w Białej Podlaskiej z AZS-em 26:34.

To oznacza dziewiątą z rzędu porażkę w lidze oraz zakończenie roku kalendarzowego na ostatnim miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, a nasza sytuacja nie jest kolorowa – przyznaje szkoleniowiec Warmiaków – Dariusz Molski.

Popełniamy cały czas te same błędy, te same grzechy. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a w drugiej strzelamy bez opamiętania. Tego się nie da zatrzymać. To jest lawina. To jest najgorsze. Brak analizy sytuacji boiskowych, w obronie przestaliśmy grać. Zawodnicy z Białej zaczęli nas ogrywać seriami w sytuacji jeden na jeden i stąd przewaga się zrobiła.

00:00 / 00:00

Kolejne ligowe spotkanie Warmia Energa Olsztyn zagra pod koniec stycznia w hali w Biskupcu z Padwą Zamość.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Sadlak

Więcej w Piłka ręczna, Dariusz Molski
Wicelider za mocny na szczypiornistki Startu Elbląg

Szczypiornistki Startu Elbląg nie dały rady wiceliderowi superligi - FunFloor Lublin i przegrały na wyjeździe 19:35. Do przerwy gospodynie były bezkonkurencyjne. Elblążanki przegrywały 7:15. Potem Lublin...