Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Studenci zobaczyli, jak wygląda praca w radiu

Warsztaty przygotowane przez dziennikarzy Radia Olsztyn pokazały jak wygląda praca m.in. dziennikowca, dziennikarza interwencyjnego i reportażysty.

Jak dobrze napisać informację, jak wygląda praca dziennikarza interwencyjnego i jak stworzyć dobry reportaż – między innymi takie warsztaty przygotowali dziennikarze Radia Olsztyn dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Warsztaty opierają się na praktycznej pracy dziennikarskiej, a nie samej teorii, co bardzo podoba się studentom.

00:00 / 00:00

Zajęcia zorganizowano na Wydziale Humanistycznym. Przygotowane przez dziennikarzy Radia Olsztyn warsztaty pokazały jak wygląda praca między innymi publicysty, dziennikarza interwencyjnego i reportażysty.

00:00 / 00:00

Dziennikarze Radia Olsztyn zadbali o to, żeby studenci zobaczyli, jak praca w radiu wygląda w praktyce i przygotowali dla nich różna zadania, jak choćby naukę pisania dobrej informacji radiowej.

(kdym/as)

Warsztaty przygotowane przez dziennikarzy Radia Olsztyn pokazały jak wygląda praca m.in. dziennikowca, dziennikarza interwencyjnego i reportażysty.

Z okazji dziewiątych „Dni Humana” na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie studenci mogli się dowiedzieć jak w praktyce wygląda praca w radiu.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w UWM, studenci, warsztaty dziennikarskie
Medycyna weterynaryjna flagową jednostką polskiej nauki

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego jako pierwszy uzyskał status Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego. Wydział wszedł w skład Konsorcjum Naukowego „Zdrowe zwierzę – bezpieczna żywność”. Krajowe Naukowe...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV