Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dyrektor banku ukradł 700 tysięcy

Dyrektor regionalny jednego z elbląskich banków jest podejrzany o przywłaszczenie co najmniej 700 tysięcy złotych z konta klientki. 36-letni Arkadiusz S. został zatrzymany przez policję w miejscu pracy.

Dyrektor przyznał się do winy. Na czas śledztwa Arkadiuszowi S. przyznano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Za przywłaszczenie grozi mu do 5 lat więzienia. Arkadiusz S. nie jest hazardzistą, nie ma nałogów ani długów. Pieniądze, które podbierał z konta zamożnej klientki wydawał na potrzeby swoje i rodziny, pożyczał je także znajomym.

35-latek nie był zdziwiony wizytą policji w swoim bankowym gabinecie. Przyznał, że spodziewał się takiego finału i nawet odczuwa ulgę, że to koniec.

Pieniądze wypłacał w gotówce. Część pieniędzy początkowo oddawał, potem przestał to robić. Straty stałej klientki banku szacowane są na 700 tysięcy złotych. Arkadiusz S. osobiście ją obsługiwał. Kobieta w ogóle nie zorientowała się, że jej konto jest okradane. (mstan/bsc)

Dyrektor banku ukradł klientce około 700 tysięcy złotych. Fot. policja

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, dyrektor, kradzież
Gminy walczą o zwrot pieniądzy

Czy gminy z Warmii i Mazur wspólnie wystąpią z pozwem przeciwko Skarbowi Państwa domagając się zwrotu pieniędzy, które muszą dopłacać do wykonywania tzw. zadań zleconych? Nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV