Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwa utonięcia w regionie. Wśród ofiar członek ekipy filmowej

Szczycieńska policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca Mazowsza. Zgłoszenie o jego zaginięciu wpłynęło do komendy w Szczytnie w środę przed południem.

Służby prowadzą czynności, które mają wyjaśnić okoliczności tragedii.

W toku prowadzonych czynności służby ratunkowe dokonały odnalezienia ciała zaginionego mężczyzny. Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wydarzenia

– jak mówi sierżant Agata Stefaniak.

00:00 / 00:00

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, zmarły 58-latek zakwaterowany był w miejscowości Tylkowo. Wczoraj wieczorem wybrał się na ryby. Ofiara to Polak, członek ekipy filmowej z Niemiec, która nad jeziorem Kalwa, realizuje zdjęcia do filmu o tematyce kryminalnej.

Podobna tragedia miała miejsce wczoraj w powiecie nowomiejskim. Tamtejsi policjanci otrzymali informację o 64-letnim wędkarzu, który zaginął na Jeziorze Skarlińskim.

Na miejscu funkcjonariusze odkryli pojazd, którym przyjechał zaginiony. W wyniku penetracji Jeziora Skarlińskiego ujawniono łódkę zaginionego, a później ciało.

00:00 / 00:00

Jak dodał aspirant sztabowy Bartłomiej Smarz z nowomiejskiej policji – dokładne przyczyny śmierci wędkarza pozwoli ustalić sekcja zwłok.

Autor: L. Tekielski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w topielec, jezioro, utopienie, ekipa filmowa
Niski poziom rzek i jezior w regionie. Czy pomoże zapowiadany deszcz?

Hydrolodzy oceniają, że zapowiadane na ten tydzień opady deszczu podniosą poziomy warmińsko-mazurskich rzek jednak zaznaczają, że na razie nie będzie to radykalna poprawa stanu wód. W...

Zamknij
RadioOlsztynTV