Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwa śmiertelne wypadki w odległości kilkuset metrów. Oba są ze sobą powiązane

Fot. Adobe Stock

W miejscowości Silin koło Morąga, w odstępie kilkuset metrów wydarzyły się dwa śmiertelne wypadki. Jak wstępnie ustalili policjanci, oba zdarzenia są ze sobą powiązane.

Około godziny 18 na drodze wojewódzkiej 527, między miejscowością Bramka a Morągiem, doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Policja zna już jego tożsamość. To 60-letni mieszkaniec wiejskiej gminy Morąg. Około 300-400 metrów dalej znaleziono w rowie osobową toyotę. Kierowca tego auta już nie żył.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn młodszy aspirant Anna Balińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, to kierowca toyoty potrącił rowerzystę, który zginął na miejscu, po czym kilkaset metrów dalej, wjechał samochodem do rowu i też zginął.

00:00 / 00:00

Prawdopodobnie po potrąceniu rowerzysty, kierowca toyoty uciekał z miejsca wypadku. Policjanci ustalają okoliczności obu tych zdarzeń.

 

Autor: W. Chromy
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, kierowca, śmiertelny wypadek, morąg
Pijana, nieodpowiedzialna i za kierownicą. 36-latka zatrzymana

Skrajna nieodpowiedzialność mieszkanki Iławy. 36-latka po pijanemu wsiadła do samochodu i zabrała ze sobą dwie córki, 4- i 8-letnią. Kobieta zakończyła jazdę późnym wieczorem na jednym...

Zamknij
RadioOlsztynTV