Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Duchy i rozterki w Nowym Jorku

Mat. prasowe

Sporo Nowego Jorku będzie w naszym urodzinowym (kończymy 5 lat!) wydaniu Do Zobaczenia.

Na ulicach NYC grasuje Ghostface, który porzucił małe Woodsboro. Zaskakujący „Krzyk 6” w reżyserii kolektywu Radio Silence to najkrwawsza i jedna z najlepszych części sagi o mordercy w masce ducha. Na tych samych ulicach (choć postawionych do góry nogami) rozterki przeżywają przyjaciele pewnego pogruchotanego wewnętrznie lekarza o twarzy Jessiego Eisenberga.

Przenikliwy, zabawny i mądry serial „Rozterki Fleihmana” na Disney+. W kinach „W gorsecie” Marie Kreutzer, czyli postawiona na głowie biografia cesarzowej Sisi. Na koniec porozmawiamy o francuskim „12 października”, czyli kryminał, który rozbił bank z Cezarami.

My na głowie stać nie będziemy, choć stukniemy bezalkoholowe kieliszki na swoje 5-lecie. Nikt krzyczeć na nikogo nie będzie, ale rozterki, który film jest najlepszy, jak zwykle się pojawią.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło i Łukasza Adamskiego

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska za Ł. Adamski

Więcej w film, kino
Coraz bliżej rozdania Oscarów. Gala już w ten weekend

"Wszystko wszędzie naraz" Daniela Kwana i Daniela Scheinerta, "Duchy Inisherin" Martina McDonagha, "Fabelmanowie" Stevena Spielberga i "IO" Jerzego Skolimowskiego – m.in. te tytuły ubiegają się o...

Zamknij
RadioOlsztynTV