Doskonały start Stomilu w Pucharze Polski!
Doskonale rozpoczęli start w rozgrywkach Pucharu Polski piłkarze Stomilu Olsztyn. W I rundzie rozgrywek olsztynianie wygrali w Rybniku z miejscowym ROW 1964 3:1 i awansowali do 1/16 finału rozgrywek.
Biało-niebiescy rozstrzygnęli spotkanie w pierwszej połowie spotkania, strzelając trzy gole w ciągu 10 minut.
KS ROW 1964 Rybnik – Stomil Olsztyn 1:3 (0:3)
Bramki: Muszalik (85′ – karny) – Kujawa (27′), Żwir – dwie (34′ i 37′)
KS ROW 1964 Rybnik: Makuchowski – Janik (71′ Cichy), Jaroszewski, Slisz, Dzierbicki (57′ Polak), Nowak, Siwek (57′ Muszalik), Tkocz, Gładkowski, Jary, Balul.
Stomil Olsztyn: Leszczyński – Głowacki, Trzeciakiewicz, Ziemann, Czarnecki, Ratajczak, Kun, Biedrzycki, Żwir (71′ Bartkowski), Lech (81′ Karbowiak), Kujawa (62′ Zahorski).
(łw)

![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





















