Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Doktor King i ASP

Doktor King

W kolejnym wydaniu audycji Grajmy Swoich nasze radiowe studio odwiedził Doktor King, który opowiedział o swojej najnowszej płycie zatytułowanej pt. „Party King”.

Artysta od ponad 20 lat jest obecny na scenie muzycznej. Wydał wiele solowych albumów i brał udział w niezliczonej ilości projektów artystycznych. Doktor King to multiinstrumentalista, który przede wszystkich ukochał w swoim twórczym życiu bębny. Te instrumenty towarzyszą mu w wielu projektach, w tym „Djembe Kings”. O swoim najnowszym albumie muzyk opowiedział Monice Szczygło.

W drugiej godzinie programu w studiu zjawili się „Shamaan”, czyli Bartek Romanowski oraz „MłodyPe”, czyli Beniamin Kukieła z hip-hopowego olsztyńskiego zespołu ASP. Raperzy opowiedzieli o historii składu, koncertach, teledyskach oraz planach na najbliższe miesiące działalności. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

00:00 / 00:00

ASP Fot. M. Ziółkowska

Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dr M. Kazimierczuk: Żuławy są jednym organizmem. Musimy o nie dbać

- Żuławy są jednym organizmem. Jedną budowlą hydrotechniczną i nie możemy jej dzielić na część pomorską i warmińsko-mazurską, czy elbląską – mówił w Radiu Elbląg dr...

Zamknij
RadioOlsztynTV