Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dokąd wybierze się nasz Pączkobus? Weź udział w Bitwie o pączki!

Wkrótce Tłusty Czwartek. To najsłodsza okazja, by wybrać się w podróż radiowym Pączkobusem!

W tym roku chcemy odwiedzić 3 miejscowości z województwa warmińsko-mazurskiego i rozdać ich mieszkańcom setki świeżutkich pączków.

Wasze zadanie jest proste, choć podzielone na dwa etapy. W pierwszym z nich, trwającym do 9 lutego do godziny 12.00, czekamy na komentarze pod postem konkursowym na naszym profilu facebookowym. Wpisujcie nazwę miejscowości, do której chcecie nas zaprosić. Ważne, by komentarz zawierał wyłącznie nazwę – bez dodatkowych słów czy uzasadnienia.

10 miejscowości z największą liczbą komentarzy weźmie udział w kolejnym etapie. Głosowanie przeniesie się już na stronę internetową www.radioolsztyn.pl. 10 lutego uruchomimy specjalną platformę. To na niej do 13 lutego do godziny 15.00 codziennie będzie można oddać głos na miejscowość, w której mamy się pojawić. Dzień później, 14 lutego, ogłosimy trzy zwycięskie miejscowości w „Bitwie o pączki” i to właśnie tam w Tłusty Czwartek zawita nasz Pączkobus.

Do zobaczenia!

REGULAMIN KONKURSU BITWA O PĄCZKI

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs, bitwa o pączki
Na pomoc populacji pszczół. Fundusz Ochrony Środowiska ogłasza drugą edycję konkursu

Jest nowa pula pieniędzy na ochronę pszczół z regionu. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie rozpoczął drugą edycję programu na rzecz zwiększenia populacji...

Zamknij
RadioOlsztynTV