JUTRO: 15 °C pogoda jutro

Dobre miejsce Startu Elbląg w ligowej tabeli

To bardzo dobry początek sezonu piłkarek ręcznych Startu Elbląg w superlidze. Z dorobkiem 10 punktów zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli.

W meczu 4. serii pokonały na wyjeździe Piotrcovię 27:26, choć do przerwy przegrywały 13:17.

Wydaje mi się, że w pierwszej połowie przewagę mentalną miał Piotrków, ale w drugiej to się odmieniało (…) Jedziemy dalej!

– powiedziała rozgrywająca Startu Aleksandra Zych.

Wieloletnia zawodnicza Startu, Joanna Waga – obecnie kapitan piotrkowskiej drużyny – jest zawiedziona grą swojego zespołu.

Zabrakło chłodnej głowy, za szybko chciałyśmy zdobywać bramki i wkradła się nerwowość. Przegrałyśmy pierwsze trzy mecze i bardzo nam zależało, by się w końcu przełamać

– mówiła.

MVP spotkania została zawodniczka Startu Joanna Wołoszyk, która rzuciła siedem bramek.