Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dobiega końca proces Tunezyjczyka oskarżonego o zabójstwo mieszkańca Ełku. W połowie grudnia spodziewane są mowy końcowe

Tunezyjczyk Lasad A. jest oskarżony o zabójstwo młodego mieszkańca Ełku w noc sylwestrową 2016/2017. Przed Sądem Okręgowym w Suwałkach odbyła się kolejna rozprawa.

Sąd przesłuchał Dariusza G., kolegę zabitego Daniela. Świadek był razem z ofiarą w barze z kebabem. Jak zeznał, obaj zachowywali się kulturalnie i nie sprowokowali bójki. Inaczej mówił jednak oskarżony, który twierdził, że przyczyną tragicznej w skutkach bójki było agresywne zachowanie, zwłaszcza Dariusza G. Rozprawa została odroczona do 17 grudnia. Wówczas można się spodziewać mów końcowych.

Według prokuratury Tunezyjczyk Lasad A. podczas bójki, do której doszło po kradzieży przez ofiarę dwóch butelek z napojem, zadał Danielowi R. klika ciosów nożem. W wyniku obrażeń chłopak zmarł. Obywatelowi Tunezji grozi dożywocie.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

 

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, Ełk, zabójstwo, rozprawa, tunezyjczyk
Rada Miasta w Ełku nie wybrała przewodniczącego. Obrady zostaną wznowione na początku grudnia

Oba ełckie samorządy nie mają przewodniczących rad. Wczoraj zarządzono przerwę podczas sesji Rady Powiatu, dzisiaj to samo stało się na pierwszej sesji Rady Miasta. Żaden z...

Zamknij
RadioOlsztynTV