Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dachowała i wpadła do rowu. Policja ostrzega kierowców przed śliską nawierzchnią dróg

Fot. KPP Lidzbark Warmiński

Trudny poranek na drogach powiatu lidzbarskiego. W gminie Orneta dachował samochód osobowy. Natomiast na trasie Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto kierujący skuterem wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Kierujących z obrażeniami zabrano do szpitali.

Dziś rano na drogach powiatu lidzbarskiego miały miejsce dwa groźnie wyglądające zdarzenia drogowe. Do pierwszego doszło przed godziną 6 na trasie Orneta – Pasłęk. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca seatem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i dachowała w przydrożnym rowie. 38-letnia kierująca z urazem kręgosłupa została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.

Drugie zdarzenie miało miejsce niespełna godzinę później na trasie Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto. W okolicach miejscowości Kraszewo, kierujący skuterem na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 56-letni mieszkaniec gminy ze złamaną nogą został przetransportowany do szpitala.

 

Źródło: KWP
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Orneta, Lidzbark, skuter
Nie żyje kierowca, którego auto dachowało pod Szczytnem

Tragiczny finał wypadku na lokalnej drodze pod Szczytnem. Pracownicy leśni koło miejscowości Lipowiec Kościelny znaleźli na poboczu przewrócone auto. Kilka metrów dalej leżało ciało kierowcy. Według...

Zamknij
RadioOlsztynTV