Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czym zajmuje się groomer?

 

Groomerki: Małgorzata Lipka i Anna Duda

W kolejnej audycji Cztery Łapy postanowiliśmy dowiedzieć się na czym polega zawód groomera, z czym się wiąże i kto może go wykonywać.

Odwiedziliśmy w tym celu olsztyńskie groomerki: Małgorzatę Lipkę i Annę Dudę, które odpowiedziały na wszystkie pytanie związane z tematem oraz oprowadziły nas po salonie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Blue

Dziś polecamy do adopcji Blue. To młody, około 1,5 roczny psiak cudnej urody. Z całą pewnością był słodkim uroczym szczeniaczkiem – biała kuleczka z niebieskimi oczami, ale kuleczka urosła, zniszczyła to i owo i trafiła na łańcuch. Tak było, na szczęście to przeszłość i mamy nadzieję, że niebieskookie cudo tym razem trafi do wspaniałego domu, w którym zostanie na zawsze.

Blue jest bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka, potrafi chodzić na smyczy. Nie wiadomo jednak czy potrafi zachować czystość w mieszkaniu. Szukamy dla Blue domu odpowiedzialnego, nastawionego na pracę, a jeśli zaistnieje taka konieczność to również na pracę z behawiorystą. Nie znamy stosunku Blue do kotów czy innych zwierząt.

Psiak jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i gotowy do adopcji. Pies jest pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierzą w Tomarynach. Kontakt w sprawie adopcji Blue 606 507 829.

Blue

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za M. Szczygło

 

Więcej w pies, psy, Cztery łapy
Zastrzelił psa niedaleko domu. Rusza proces myśliwego

W Sądzie Rejonowym w Mrągowie ruszył proces ws. zastrzelenia psa. Zwierzę zostało zabite 29 lipca 2020 r. w okolicach swojego domu. Na ławie oskarżonych w tej...

Zamknij
RadioOlsztynTV