Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czy region zyska na poprawkach budżetu? Lawinowy wzrost liczby zakażeń. Posłuchaj Jeden na Jednego

Jeden na Jednego, czyli słowne starcie przedstawiciela opozycji z przedstawicielem partii rządzącej. Gośćmi Andrzeja Piedziewicza byli:

  • senator Bogusława Orzechowska – Prawo i Sprawiedliwość
  • senator Jerzy Wcisła – Platforma Obywatelska

Poprawki do budżetu państwa

W Sejmie trwają głosowania nad senackimi poprawkami do budżetu państwa na ten rok. Senat tymi poprawkami zajmował się w połowie stycznia. Zaakceptowano kilka poprawek, które dotyczą naszego regionu, a dokładniej Elbląga. Czy poprawki zgłaszane przez opozycję mają szansę przejść przez Sejm?

Piąta fala w natarciu

Co dzień bijemy kolejne rekordy dobowej liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Dziś prawie 58 tysięcy, ponad 1800 w województwie warmińsko-mazurskim. Skąd taki wzrost liczb? Czy działania rządu wyhamują koronawirusa?

Wraca zdalna nauka

Zapadła decyzja o powrocie do nauki zdalnej w klasach od 5 wzwyż. Nas to na razie nie dotyczy, bo uczniowie z województwa warmińsko-mazurskiego mają ferie. Czy nie należało tej decyzji podjąć wcześniej?

Posłuchaj rozmowy Andrzeja Piedziewicza

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za A. Piedziewicz

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w edukacja, budżet, poprawki, Jeden na jednego
Polskie szkoły na Warmii

  Opowieść Klemensa Baranowskiego o szkolnych latach jego ojca Józefa, ucznia polskiej szkoły na Warmii. Wczesny młodzieńczy bunt syna, niechęć do słuchania rodzinnych opowieści, stłumiona, a przecież...

Zamknij
RadioOlsztynTV