Czy Motor z nowym trenerem odpali?

Przed meczem – piłka i siatka. Fot. Łukasz Węglewski

Piłkarze 3-ligowego Motoru Lubawa po 10 kolejkach jest na ostatnim miejscu w tabeli. Do tej pory drużyna zdobyła tylko jeden punkt. Niedawno odszedł trener, który z Motorem był związany od dwóch lat. Arkadiusza Matza zastąpił Krzysztof Malinowski.

Trener prowadził zespół w jednym meczu ligowym i w wojewódzkim Pucharze Polski. W najbliższą niedzielę Motor Lubawa zmierzy się w wyjazdowym meczu z liderem tabeli – ŁKS Łódź. Trener Krzysztof Malinowski mówi, że kadra nie była wzmacniana przed rozpoczęciem trzeciej ligi, a w zespole jest kilka bardzo poważnych kontuzji.

– Nie poddamy się w Łodzi, będziemy walczyć o każdy punkt. Liczę się jednak z tym, że możemy spaść do niższej ligi. Póki co to nagroda dla naszym zawodników, że mogą zmierzyć się z topowymi drużynami z 3 ligi – wyjaśnia Krzysztof Malinowski.

Posłuchaj rozmowy Katarzyny Piaseckiej z Krzysztofem Malinowskim

00:00 / 00:00

(kpias)

Więcej w piłka nożna, Motor Lubawa, 3 liga
Stomil Olsztyn przegrał z Pogonią Siedlce 0:1

Piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn przegrali w Siedlcach z miejscową Pogonią 0:1. W 75. minucie bramkę dla Pogoni zdobył Konrad Wrzesiński, który 5 minut później ukarany został...