Czwartoligowcy o planach na 2023 rok
Runda wiosenna w forBET IV lidzie rozpocznie się 11 marca. Kluby podsumowują miniony rok i snują plany na 2023.
Piłkarze czwartoligowego GKS-u Wikielec przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 9 stycznia. Trener Damian Jarzembowski zaplanował siedem gier kontrolnych – m.in. z Concordią Elbląg, Olimpią Grudziądz i Sokołem Ostróda. Jakie plany na kolejną rundę ma trener Jarzembowski? Czy awans obecnego lidera tabeli to już tylko formalność?
– Jestem rozczarowany miejscem w tabeli mojej drużyny po rundzie jesiennej – przyznaje prezes czwartoligowej Tęczy Biskupiec Jerzy Akińcza. Po 15 meczach Tęcza jest na 9. miejscu w tabeli. – Mieliśmy apetyt na dużo, dużo więcej – przyznaje prezes Akińcza.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski












![Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA] Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FPXL_20260814_094956989-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)












