Cztery koncepcje budowy nowego stadionu w Olsztynie
Do finału konkursu na projekt budowy nowego stadionu Stomilu Olsztyn przeszły 4 prace, fot. OKS Stomil Olsztyn
Ostateczna koncepcja budowy nowego stadionu w Olsztynie coraz bliżej. Sąd konkursowy wybrał cztery prace, które wezmą udział w dalszej części konkursu.
Jak powiedziała Radiu Olsztyn architekt miejska – Magdalena Rafalska – wszystkie założenia zawarte w pracach są tajne, ale zdradziła, czego dotyczą.
Jak dodaje Magdalena Rafalska, nie wiadomo na razie, czy podczas przebudowy stadionu będą mogli korzystać z niego piłkarze I – ligowego Stomilu Olsztyn.
Zwycięski projekt na przebudowę mającego prawie 40 lat stadionu w Olsztynie, poznamy 14 grudnia.
Więcej na ten temat – w Kronice Sportowej o 21.05.
(mswin/as)


























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

