Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Czesław Żukowski: To była dobra runda Polonii w 4. lidze

Fot. stomilolsztyn.com

Za nami ostatnia kolejka Forbet 4. ligi w tym roku. Do rozegrania zostało jeszcze 6 zaległych meczów z poprzednich kolejek, które się nie odbyły ze względu na zakażenia koronawirusem w poszczególnych ekipach.

Komplet spotkań rozegrała Polonia Lidzbark Warmiński, która aktualnie zajmuje 3. miejsce, ale może jeszcze zostać wyprzedzona przez 4. Motor Lubawa, który ma jeszcze jeden mecz do rozegrania.

Z rezultatu jest zadowolony trener Polonii – Czesław Żukowski

00:00 / 00:00

W sobotę – 28 listopada odbędą się cztery spotkania: zaległe z 12. kolejki pomiędzy Zatoką Braniewo i Motorem Lubawa, z 15. kolejki pomiędzy Pisą Barczewo i rezerwami Olimpii Elbląg, oraz dwa z ostatniej, 19. serii spotkań: Błękitni Orneta – Granica Kętrzyn i Jeziorak Iława – Mrągowia Mrągowo.

5 grudnia natomiast emocje 4-ligowe czekają kibiców w Elblągu, gdzie rezerwy Olimpii zmierzą się z Tęczą Biskupiec – to zaległy mecz z 16. kolejki, a także w Rybnie, gdzie Delfin podejmie Zatokę Braniewo – będzie to spotkanie z 19. serii spotkań.

 

Autor: P.Świniarski
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Czesław Żukowski, ForBet 4 liga
Przed nami ćwierćfinały wojewódzkiego Pucharu Polski. Polonia Lidzbark Warmiński chce sprawić niespodziankę

W sobotę poznamy półfinalistów wojewódzkiego Pucharu Polski. W Lidzbarku Warmińskim, IV-ligowa Polonia zmierzy się z III-ligowym Zniczem Biała Piska. Początek spotkania o 17.00. Trener Polonii -...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV