Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Część Olsztyna bez ciepłej wody. MPEC rozpoczyna prace modernizacyjne

Fot. K. Ośko

Tysiące mieszkańców Olsztyna bez ciepłej wody. Olsztyński MPEC rozpoczyna prace na dwóch osiedlach w stolicy Warmii i Mazur.

Dziś ciepłej wody nie ma w kilkudziesięciu budynkach na Zatorzu. Przede wszystkim przy ulicach Borowej, Poprzecznej i Zamenhofa, ale wyłączone są też pojedyncze obiekty przy innych ulicach. To efekt prac modernizacyjnych przy magistrali ciepłowniczej przebiegającej wzdłuż ulicy Limanowskiego. MPEC zapewnia, że te prace zakończą się do wieczora.

Znacznie dłużej mają potrwać prace na Nagórkach, które ruszą dziś późnym wieczorem. Tam również ciepłej wody nie będzie w kilkudziesięciu budynkach, głównie przy ulicach Orłowicza i Wańkowicza.

Awarii uległa sieć zasilająca część Nagórek. Mamy uszkodzenie, które zostało doraźnie zabezpieczone, ale teraz musimy tę awarię usunąć profesjonalnie, by nie powodowało to dalszych rozszczelnień sieci

– tłumaczy Magdalena Górecka z MPEC-u.

MPEC przewiduje, że na Nagrókach ciepłej wody nie będzie do czwartku do godziny 23.30.

Lista wyłączeń na Zatorzu.

Lista wyłączeń na Nagórkach.

Andrzej Piedziewicz

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Zatorze, Mpec, awaria, nagorki, ciepła woda
Awaria „Czajki” popsuła plany organizatorom zawodów wędkarskich

Spiningowe mistrzostwa pasłęckiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego nie odbędą się w pierwotnie planowanym miejscu, czyli  w miejscowości Bystrze oraz Lisewo. Wędkarze mieli łowić ryby w Wiśle....

Zamknij
RadioOlsztynTV