Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Concordia na równi pochyłej, zamieszanie w czołówce IV ligi

Fot. Karol Synowiec

W piłkarskiej III lidze porażki reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego. Przegrana może mieć szczególnie dotkliwe skutki dla elbląskiej Concordii.

GKS-owi Wikielec uciekły kolejne cenne punkty. W 31. kolejce uległ na wyjeździe rezerwom Legii Warszawa 0:1. – Byliśmy bardzo zdeterminowani – uważa trener GKS-u, Damian Jarzembowski. Kurs na IV ligę obrała niestety elbląska Concordia. Słoniki przegrały u siebie z ŁKS Łomża 1:3 i nadal są w strefie spadkowej.

W forBET IV Lidze natomiast spore zamieszanie w czołówce. Polonia Lidzbark Warmiński i Znicz Biała Piska szły praktycznie łeb w łeb, ale w ten weekend ekipa z Białej Piskiej potknęła się w wyjazdowym pojedynku z rywalami z Dobrego Miasta. Gospodarze wygrali 1:0, a to i tak najniższy wymiar kary. – Można było zwyciężyć trzema, a nawet czterema bramkami – uważa szkoleniowiec DKS-u, Maciej Szostek.

Jeziorak Iława kontynuuje dobrą passę. Zespół, odmieniony pod wodzą nowego szkoleniowca, wygrał kolejny pojedynek. Tym razem u siebie z Tęczą Biskupiec 2:0. – Wynik cieszy, ale gra w pierwszej połowie już mniej – mówił trener iławian, Adam Boros.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka / M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w Concordia Elbląg, Adam Boros, Jeziorak Iława, DKS Dobre Miasto, Damian Jarzembowski
Trwa zaciekła walka o awans do III ligi. Polonia i Znicz nie odpuszczają

W 24. kolejce piłkarskiej forBET IV Ligi zwycięstwa odniosły lider Polonia Lidzbark Warmiński oraz wicelider Znicz Biała Piska. Polonia musiała się sporo namęczyć w Olsztynku, żeby...

Zamknij
RadioOlsztynTV