Concordia Elbląg odpada z Pucharu Polski

Piłkarze Concordii Elbląg przegrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1:2 i odpadli z 1/32 finału Pucharu Polski.

Elblążanie jedynego gola w meczu zdobyli za sprawą samobójczego trafienia Konrada Karety w 82 minucie. Z kolei dla gospodarzy bramki zdobyli Szymon Szymański w 55 minucie (rzut karny), Kamil Żołna w 90 minucie.

– To była cenna lekcja – przyznaje trener Concordii Łukasz Nadolny.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, we wtorek awans do kolejnej rundy krajowego pucharu zapewniły sobie drużyny Stomilu Olsztyn (po rzutach karnych wyeliminowali Ruch Chorzów) i Olimpia Elbląg (2:1 ze Stalą Brzeg).

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Concordia Elbląg, Puchar Polski
1/32 finału Pucharu Polski. Awans Stomilu po rzutach karnych i wygrana Olimpii Elbląg

Duże emocje w Chorzowie, gdzie Stomil Olsztyn mierzył się z tamtejszym Ruchem. W regulaminowym czasie był remis 2:2, a w dogrywce na prowadzenie wyszli gospodarze. W...