Co słychać w Klubie Uczelnianym AZS?
W elbląskim środowisku studenckim trzech uczelni wyższych, jedynie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, działa Klub Uczelniany AZS.
Henryka Szumna – prezes klubu – informuje o działaniach w środowisku, osiągnięciach sportowych elbląskich studentów i dobrze rokujących na przyszłość planach profesora Zbigniewa Walczyka, rektora uczelni.
Z pewnością apetyty studentów na własną halę sportową już zostały pobudzone. Teraz czekamy wraz z nimi na sygnał o terminie wmurowania kamienia węgielnego pod nową, sportową inwestycję Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.







![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















