Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Co słychać w Concordii Elbląg?

Herb Concordii Elbląg

W klubach piłkarskich na Warmii i Mazurach wysokie obroty osiągnęły już przygotowania do rundy rewanżowej, podobnie jest w Elblągu.

Po jesieni duże zmiany obserwujemy w elbląskiej Concordii, beniaminku II ligi. Rozstał się z klubem trener Adam Boros. Jego obowiązki przejął duet szkoleniowców Krzysztof Machiński i Przemysław Marusa, a z trenerami rozmawia Andrzej Minkiewicz.

00:00 / 00:00

W sobotę (26 stycznia) w Elblągu na sztucznej murawie boiska przy ul. Skrzydlatej Concordia rozegrała mecz towarzyski z I ligową Olimpią Grudziądz i uległa 2:4. Do przerwy prowadziła Olimpia po bramce Marcina Smolińskiego. W drugiej połowie było o wiele ciekawiej, bo padło aż pięć bramek, w tym trzy dla Olimpii autorstwa Jana Pawłowskiego, Piotra Ruszkula oraz Macieja Rogalskiego.

Dwa trafienia dla gospodarzy zaliczył Jakub Zabłocki w przeciągu zaledwie pięciu minut, po których piłkarze z Grudziądza od 61 minuty przegrywali niespodziewanie 1:2. Jednak do kolejnej, po meczu z Lechią, sensacji sparingowej z udziałem drugoligowej Concordii nie doszło.

Concordia Elbląg – 
Olimpia Grudziądz
 2:4 (0:1)
0:1 — Smoliński (25′), 1:1, 2:1 — Zabłocki (61′, 66′), 2:2 — Pawłowski (70′), 2:3 — Ruszkul (87′), 2:4 — Pawłowski (90′).
Concordia: Zoch (46′ Waśków) — Lepczak (46 Żuraw), Sambor, Uszalewski (70′ Kostkowski), Bogdanowicz, Wiercioch (70′ Kulpaka), Zawierowski, Kiełtyka (46′ Korzeniewski), Zejglic (25′ Stępień), Szuprytowski (70′ Drewek), Zabłocki (70′ Nadolny).

Więcej w Concordia
Adam Boros nie jest już trenerem Concordii

W Elblągu komentowanym kadrowym wydarzeniem sportowym jest rozwiązanie umowy o pracę z Adamem Borosem trenerem piłkarzy Concordii, który wprowadzał zespół do II ligi i wraz z...

Zamknij
RadioOlsztynTV