Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Chciał przejechać policjanta

Kierowca uciekał chryslerem, fot. KWP Olsztyn

W Giżycku do policyjnego aresztu trafił 23-latek, który próbował przejechać policjanta.

Funkcjonariusz po służbie zauważył znanego mu i dziwnie zachowującego się kierowcę chryslera. Mężczyzna, na widok policjanta, zaczął uciekać i wjechał do podziemnego garażu przy ulicy Jagiełły. Policjant nakazał mu zatrzymać i opuścić auto.

Pakunek, fot. KWP Olsztyn

Kierowca jednak ruszył wprost na funkcjonariusza, trącając go lusterkiem. Następnie wybiegł z auta i próbował uciekać pieszo. Został jednak zatrzymany przez nadjeżdżający patrol.

W trakcie pościgu 23-latek wyrzucił z auta reklamówkę, w której prawdopodobnie mogły być narkotyki. Kilkusetgramowy pakunek trafił do Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, gdzie badają go eksperci.

Kierowca chryslera jest w policyjnym areszcie. Nad zarzutami pracują policjanci i prokurator. Potrącony przez 23-latka funkcjonariusz po obserwacji w szpitalu, wrócił do domu. (kwp/pkarp/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, narkotyki, pościg, ucieczka
Piratowi grozi 10 lat więzienia

10 lat może spędzić w więzieniu 60-latek z Olsztyna, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a podczas pościgu za nim potrącił funkcjonariusza Inspekcji Transportu Drogowego...

Zamknij
RadioOlsztynTV