Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Chciał polecieć do Londynu, wylądował w areszcie

fot. W-M Oddział Straży Granicznej

 

Wczoraj (21.02.2017r.) w Porcie Lotniczym Mazury – Olsztyn w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej wpadł Polak, który poszukiwany był od 7 lat przez polski wymiar sprawiedliwości. 

Do odprawy granicznej, tuż przed 20. na wylot z Polski do Anglii stawił się 34-letni mężczyzna. W trakcie weryfikacji dokumentów tożsamości funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie potwierdzili, że osoba ta jest poszukiwana przez policję oraz sąd.

Okazało się, wymiar sprawiedliwości z Torunia, wystawił za Polakiem list gończy. Mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego został zatrzymany za przestępstwo z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego i po sporządzeniu stosownej dokumentacji przekazali mężczyznę  policjantom ze Szczytna.

(ls)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tiburcja, Maurycja, Leonis i inne

Zamordowane w czasie II wojny światowej. Szesnaście męczenniczek z Domu Prowincjalnego Zgromadzenia Sióstr Katarzynek w Braniewie. Posłuchaj opowieści o męczenniczkach - siostry Angeli Krupińskiej. Reportaż Ewy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV