Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Chcesz wypożyczyć książki z biblioteki UWM? Uczelnia daje taką możliwość

Fot. FB Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie

Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wprowadziła możliwość wypożyczania swoim pracownikom i studentom książek – można je zamawiać przez internet, a odbierać o wskazanej porze z przedsionka biblioteki.

Informacje o możliwości wypożyczenia książki z olsztyńskiej biblioteki UWM podały media uczelni. Poinformowano, że pracownicy naukowi i studenci mogą zamawiać książki mailowo lub za pomocą formularza internetowego. Jeżeli książki są dostępne, bibliotekarze kontaktują się z zamawiającym i ustalają dokładną godzinę ich odbioru. Czytelnicy nie odbierają książek od bibliotekarza, ale z ustalonego wcześniej miejsca w przedsionku biblioteki.

Pracownicy naukowi umawiani są na odbiór książek od godz. 9 do godz. 11, a studenci od godz. 11 do godz. 13. Biblioteka zapewniła w mediach uczelnianych, że odbiór książek jest tak zorganizowany, żeby użytkownicy się z sobą nie spotykali.

 

Autor: Joanna Kiewisz-Wojciechowska (PAP)
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w UWM, biblioteka, studenci, książki, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, wypożyczanie
Studenci prawa i nauk społecznych UWM za 3 lata przeniosą się do nowych budynków

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i firma Budimex podpisały umowę o rozpoczęciu budowy nowych siedzib dla wydziałów Prawa i Administracji oraz Nauk Społecznych. Prace, zgodnie z harmonogramem,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV