Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Charytatywny spektakl w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Wpływy wesprą m.in. uchodźców z Ukrainy

Dzisiejszym wydarzeniem artystycznym w olsztyńskiej filharmonii będzie nie koncert, a… spektakl. Rotary Club Olsztyn Warmia zaprasza na sztukę Antona Czechowa „Trzy siostry…Pożegnanie z sadem” w wykonaniu Grupy Teatralnej Dzień Śmierci Mozarta.

Dzisiejszy wieczór w filharmonii będzie miał wymiar charytatywny – powiedział Radiu Olsztyn rotarianin i dyrektor Banku Żywności Marek Borowski.

Wszystkie wpływy zostaną podzielone na równe części i przeznaczone na dwa cele: wsparcie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu oraz pomoc dla uchodźców z Ukrainy.

00:00 / 00:00

Aby móc uczestniczyć w tym artystycznym i pomocowym wydarzeniu należy on-line lub przez Internet zakupić „cegiełki” będące formą darowizny na rzecz potrzebujących. Spektakl rozpoczyna się o godz. 19.00. Radio Olsztyn objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

Autor: R. Lesiński
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w spektakl, Ukraina, Filharmonia Warmińsko-Mazurska, uchodźcy, akcja charytatywna
Dzieci z Ukrainy na piłkarskiej murawie

Do Polski cały czas docierają kolejne grupy uchodźców z Ukrainy. Wśród nich jest wiele dzieci, które systematycznie zapisywane są do polskich szkół. Najmłodsi Ukraińcy chętnie także...

Zamknij
RadioOlsztynTV