DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Cenne zwycięstwo Warmii w Koszalinie

Szczypiorniści Warmii Energii Olsztyn wygrali wyjazdowe spotkanie z Gwardią Koszalin 31:26. Dzięki zwycięstwu piłkarze ręczni z Olsztyna zrównali się w ligowej tabeli z liderem MKS-em Grudziądz.

Mecz w Koszalinie był dla drużyny z Olsztyna kolejną konfrontacją z drużyną z czołówki tabeli. W ostatnim meczu Warmiacy pokonali u siebie wicelidera GKS Żukowo 33:29.

W pierwszej połowie meczu z Gwardią lepsi okazali się goście z Olsztyna. Podopieczni Jarosława Knopika przede wszystkim zagrali skuteczniej w ataku, co dało im prowadzenie do przerwy 14:11.

W drugiej odsłonie szczypiorniści Warmii utrzymali wypracowane wcześniej prowadzenie. W końcówce meczu, po błędach gospodarzy, olsztynianie odskoczyli na pięć bramek i wygrali ostatecznie 31:26.

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Piłka ręczna, Warmia Olsztyn
Warmia wraca do gry. „Wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek”

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn wracają do ligowej rywalizacji. Po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej świętami wielkanocnymi, w sobotę o godz. 17.30 olsztynianie mierzą się w Koszalinie z miejscową...