Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Był poszukiwany listem gończym i miał zasądzoną grzywnę. Straż Graniczna zatrzymała 39-latka

Fot. W-M OSG

Na przejściu granicznym w Bezledach Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanego listem gończym obywatela Armenii. 39-letni mężczyzna nie opłacił zasądzonej mu grzywny 4 200 zł. Cudzoziemiec opłacił karę i wjechał do Polski.

W czerwcu funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dziewiętnastu poszukiwanych: dziesięciu Polaków, siedmiu Rosjan i dwóch Ormian, którzy nie opłacili zasądzonych grzywien – łącznie prawie 39,5 tys. zł. Po zapłaceniu zaległości ruszyli dalej.

Natomiast od początku roku na przejściach granicznych podległych Warmińsko-Mazurskiemu Oddziałowi Straży Granicznej oraz na drogach regionu funkcjonariusze zatrzymali 151 osób poszukiwanych za nieuregulowane kary grzywny na kwotę prawie 292 tysięcy złotych. 141 osób opłaciło zasądzone kary. Pozostali nie skorzystali z tej możliwości i trafili do aresztu.

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w list gończy, straż graniczna
Przyleciał z Londynu, a wylądował w areszcie. Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanego mężczyznę

Mieszkaniec powiatu suwalskiego poszukiwany listem gończym został zatrzymany na lotnisku Mazury w Szymanach. 23-letni mężczyzna został zatrzymany po kontroli Straży Granicznej. Polak przyleciał 27 czerwca z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV