Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bursztynowa miss z Braniewa

Bursztynowe Miss. W środku Inga Markwat z Braniewa, obok (po prawej) Aleksandra Mandryk z Bobrowca pod Braniewem. Fot. W. Andrearczyk

Inga Markwat z Braniewa została wybrana Bursztynową Miss Polski Krynica Morska.

Tytuł Bursztynowej Miss Publiczności Krynicy Morskiej zdobyła Aleksandra Mandryk z Bobrowca pod Braniewem.

Oprócz głównego tytułu Inga Markwat została również wybrana Bursztynową Miss Fantazja Krynica Morska 2013, uzyskując tym samym drugi tytuł w ostatnich eliminacjach.

Podczas konkursu dziewczęta zaprezentowały się w strojach kąpielowych, strojach codziennych oraz w oryginalnych kreacjach znanej warszawskiej projektantki. Choreografię do konkursów przygotowała Agnieszka Pawowicz – studentka gdyńskiej szkoły artystycznej, związana z tańcem od najmłodszych lat.

Ogólnopolski Konkurs Piękności Bursztynowa Miss Polski jest rozgrywany na nadbałtyckich plażach. Pierwsze w tym roku eliminacje odbyły się w Jantarze na Mierzei Wiślanej. Drugie także na Mierzei, tym razem w Krynicy Morskiej. Finał konkursu odbędzie się w Ustce, 17 sierpnia. (andrea/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wybory, miss, Braniewo
Wybory we Fromborku 8 września?

8 września mogą odbyć się przedterminowe wybory we Fromborku. Tak zakłada projekt. Nie jest on jednak jeszcze dokumentem obowiązującym, stanie się tak dopiero po publikacji w...

Zamknij
RadioOlsztynTV