Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Brygida Kondracka zastąpiła Janusza Chełchowskiego w poliklinice

Szpital MSW w Olsztynie. Fot. Poliklinika

Brygida Kondracka jest od dziś nowym szefem olsztyńskiego szpitala MSW przy Alei Wojska Polskiego.

Na stanowisko pełniącej obowiązki dyrektora Polikliniki, powołał ją wiceminister spraw wewnętrznych Stanisław Rakoczy.

Brygida Kondracka związana jest z Polikliniką od 15 lat. Od 2005 roku była tam pełnomocnikiem dyrektora ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz kierownikiem Działu Marketingu i Promocji Zdrowia. Brygida Kondracka jest m.in. laureatem Polskiej Nagrody Jakości w kategorii Znakomity Pełnomocnik Systemów Zarządzania.

Brygida Kondracka pełni obowiązki dyrektora olsztyńskiego szpitala MSW, do momentu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Przypomnijmy, wczoraj stanowisko dyrektora olsztyńskiej Polikliniki stracił Janusz Chełchowski. Biuro rzecznika MSW poinformowało Radio Olsztyn, że szef tego resortu odwołał dyrektora za niewłaściwy nadzór nad szpitalem, z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

Janusz Chełchowski nie zgadza się z tą decyzją. W czasie kiedy kierował szpitalem, Poliklinika otrzymała wiele nagród za wdrażanie systemów jakości. W rankingu szpitali dziennika Rzeczpospolita, olsztyńska poliklinika zdobywała miejsca w pierwszej trójce, wśród krajowych szpitali o profilu onkologicznym. (wchr/as)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szpital, Poliklinika, szpital MSW, Janusz Chełchowski
Jest tylko jedna szansa na podwyżki w szpitalu w Szczytnie

Szpital w Szczytnie może dostać więcej pieniędzy z NFZ-tu, o ile uda mu się odbudować kontrakt na chirurgii i wprowadzić w przyszłości nowe usługi medyczne. W...

Zamknij
RadioOlsztynTV