Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Brutalne pobicie w Ełku. Napastnicy wyważyli drzwi do mieszkania

Fot. fotolia

Brutalne pobicie w Ełku. Napadnięty we własnym mieszkaniu mężczyzna trafił do szpitala. Mieszkańców budynku zaniepokoiły nocne odgłosy awantury i stukania.

Wezwani na miejsce policjanci zastali tam mężczyznę z zakrwawioną twarzą i pięć agresywnych osób, które siłą wdarły się do mieszkania – czterech mężczyzn i kobietę. Wszyscy byli pijani. Drzwi wejściowe były wyważone.

Jak relacjonuje sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji, według dotychczasowych ustaleń, obrażenia właściciela mieszkania spowodowało dwóch mężczyzn, którzy kopali go po całym ciele, a jeden uderzał pałką teleskopową. W czasie interwencji agresywny 39-latek groził także funkcjonariuszom, aby nakłonić ich do odstąpienia od czynności służbowych.

Obaj agresorzy zostali tymczasowo aresztowani. Pozostali mężczyźni i kobieta odpowiedzą za naruszenie miru domowego. Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i poręczenia majątkowe. Prokuratura nadzoruje dalsze czynności w tej sprawie.

 

Autor: K. Kantor
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pobicie, szpital, kobiety, alkohol, Ełk, mieszkanie, mężczyźni
Opiekował się córką mając 4 promile w organizmie

Ponad 4 promile alkoholu miał mieszkaniec Pisza, który opiekował się 11-letnią córką. Policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym ojcu dzisiaj po północy i pojechali do wskazanego mieszkania....

Zamknij
RadioOlsztynTV