Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 5.01.2022

fot. P. Getka

Kolejna edycja książki „Radio od kuchni” i ubezpieczenie dziecka były tematami Bliższych Spotkań. Z gośćmi rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.

Podczas letniej audycji w radiowym ogrodzie powstawały pyszne dania. Podsumowaniem sezonu jest drugi tom książki „Radio od kuchni”. Tym razem do wspólnego gotowania z kucharzami Maciejem Maciejewskim i Dariuszem Barygą zaprosiliśmy lokalnych producentów, a także ludzi ze świata kultury i sportu.  Okazało się, że wszystkich łączy miłość do dobrego jedzenia, lokalnych produktów, tradycji kulinarnych, a także chęć odkrywania nowych smaków.

„Radio od kuchni” to obowiązkowa lektura dla tych, którzy na talerzu lubią łączyć tradycję z nowoczesnością. Przepisy są proste, a potrawy pyszne, o czym wspominali goście audycji: Dorota Grzymska, Wioleta Zalewska i Maciej Maciejewski.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Książkę można zdobyć podczas konkursów na antenie Radia Olsztyn i na Facebooku.

Zbliżają się ferie zimowe – wiele dzieci spędzi czas na koloniach.  Jak ubezpieczyć dziecko na czas wyjazdu? Jaką polisę wybrać? Radziła Joanna Murzyn, specjalistka ds. ubezpieczeń.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Udany sprawdzian przed wznowieniem ligi. Start wygrał w 1/16 Pucharu Polski

Szczypiornistki Startu Elbląg mają za sobą ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek PGNiG Superligi. Prawie 2-miesięczna przerwa była spowodowana rozgrywkami reprezentacyjnymi. Elblążanki pokonały w 1/16 finału Pucharu...

Zamknij
RadioOlsztynTV