Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 30.12.2021 r.

Bezpieczeństwo zwierząt w czasie sylwestra, podcasty Radia Olsztyn oraz ogrody jadalne – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiał Maciej Świniarski.

Jak uchronić zwierzęta przed sylwestrowym stresem? Co czują nasi pupile w czasie, kiedy dominuje huk petard? O tym mówiła Agnieszka Korbal-Bondarczuk z fundacji Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie z Ostródy.

00:00 / 00:00

Radio Olsztyn udostępniło bibliotekę radiowych audycji w formie podcastów. To zbiór kilkunastu tysięcy nagrań,  zrealizowanych w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Znajdziecie tu bogactwo audycji pogrupowanych tematycznie: od podcastów historycznych i naukowych, po te traktujące o kulturze czy polityce.

To, jaką tematykę wybierzecie i któremu spośród prowadzących oddacie głos, zależy tylko od Was. Wybrane podcasty możecie odtwarzać także w wersji mobilnej. – Podcasty Radia Olsztyn to komfort słuchania tego, co w naszym radiu najlepsze – podkreślił prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański.

00:00 / 00:00

Jak słuchać podcastów? Wystarczy wpisać w przeglądarce adres www.archiwum.radioolsztyn.pl lub wejść na stronę www.radioolsztyn.pl i kliknąć w przycisk PODCASTY w menu głównym. Na stronie głównej Radia Olsztyn jest zamieściliśmy również baner. Po kliknięci w niego zostaniecie również przekierowani na stronę z podcastami.

Ogrody jadalne przygotowywane w regionie oraz… w Afryce przez fundację z Sząbruka. O tym ciekawym projekcie opowiadał Mariusz Antolak z Fundacji „W krajobrazie”.

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska za M. Świniarski

 

Więcej w Bliższe spotkania, Sylwester
Bliższe Spotkania – 28.12.2021 r.

Jak poradzić sobie z nieudanym prezentem oraz sukcesy bojerowe były tematami, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiał Maciej Świniarski. W czasie Bożego Narodzenia obdarowujemy się...

Zamknij
RadioOlsztynTV