Bliższe Spotkania – 30.04.2025

Żeglarska majówka i zwierzanie świata domem na kółkach to tematy Bliższych Spotkań Radia Olsztyn. Gospodarzami audycji Izabela Malewska i Maciej Świniarski.
Majówka to początek sezonu żeglarskiego. Jakie błędy najczęściej popełniają tzw. niedzielni żeglarze? Czego się spodziewać w tym sezonie na mazurskich szlakach? Na te i inne pytania odpowiadał dyżurny z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Giżycku Mariusz Raubo.
Vanem przez świat, czyli dom na kółkach i podróże. Dlaczego coraz częściej wybieramy taką formę zwiedzania? Olo Ostrowski z żoną opowiedział w Radiu Olsztyn o ich podróżniczych przygodach vanem.
Posłuchaj rozmów
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za I. Malewska


























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

