Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 26.03.2020

Dieta. Fot. pixabay.com

Dieta w okresie epidemii, krwiodawstwo a koronawirus i rynek nieruchomości to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Agnieszka Lipczyńska.

Stan epidemii zmienił wiele w naszym codziennym życiu. Siedzimy w domu, mało się ruszamy, a wielu z nas sięga po dodatkowe porcje jedzenia. Jak walczyć z podjadaniem i zajadaniem stresu? O zaburzeniach odżywiania związanych z nową rzeczywistością mówiła dr Anna Hinburg, dietetyk kliniczny z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

O tym jakimi ziołami można zwiększyć odporność mówiła Joanna Kulczyk, fitoterapeutka, która zielarnię prowadzi w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

W Polsce pojawiła się informacja, że w związku z pandemią koronawirusa krwiodawcy rezygnują z oddawania krwi. O sytuacji na Warmii i Mazurach i procedurach oddawana krwi w związku z pandemią mówiła Grażyna Kula, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Pandemia uderza także w gospodarkę. Co teraz dzieje się w branży nieruchomości i czy obecna sytuacja wpłynie na ceny mieszkań mówiła Ewa Andrzejczuk z Biura Nieruchomości Perfekt w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, krew
NFZ zaleca wstrzymanie wielu planowych zabiegów. „Chodzi o zabiegi wymagające dużej ilości krwi”

Od poniedziałku wiele planowych zabiegów będzie odwoływanych. Takie zalecenia w specjalnym komunikacie wydał NFZ. Dotyczy między innymi operacji kardiologicznych. Jak tłumaczy Anna Leder z NFZ, od...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV