Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 23.04.2020

W trudnych czasach epidemii nie brakuje inicjatyw, które wspierają osoby będące na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. O akcji „Turystyka Bohaterom” rozmawiał z gośćmi Bliższych spotkań Maciej Świniarski.

„Turystyka Bohaterom” to projekt, który narodził się na Warmii i Mazurach. Branża turystyczna chciałaby podziękować wszystkim tym, którzy walczą z koronawirusem, zapraszając ich do siebie na darmowy wypoczynek.

O inicjatywie branży turystycznej mówił Maciej Micielski, właściciel jednego z ośrodków na Warmii i Mazurach, pomysłodawca i koordynator akcji.

00:00 / 00:00

Do akcji włączyła się branża turystyczna z całej Polski. O atrakcjach dla medyków-bohaterów mówił Bogdan Mieczkowski, zarządca hotelu z Pienin, który włączył się w akcję.

00:00 / 00:00

Ugościć zmęczonych medyków chce także branża turystyczna znad morza. O szczegółach mówiła Iwona Kmiecik, jedna z koordynatorek akcji z Mierzei Wiślanej.

00:00 / 00:00

 

Redakcja: K. Ośko za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
ODR prosi o otwarcie targowisk, samorządy szukają rozwiązań

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego prosi samorządy, by otwierały targowiska. Wszystko po to, by pomóc rolnikom. Czas epidemii to czas trudny także dla rolników. Część samorządów zamknęła...

Zamknij
RadioOlsztynTV