Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 21.12.2021

fot. P. Getka

Prawniczy wtorek i podsumowanie świątecznej akcji charytatywnej Radia Olsztyn to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

Zakończyliśmy kolejną świąteczną akcję charytatywną. Dzięki zaangażowaniu słuchaczy Radia Olsztyn zebraliśmy 12 tysięcy złotych na rzecz hospicjum dla dzieci, podopiecznych Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

W sobotę w Galerii Warmińskiej można było własnoręcznie pomalować świąteczne ozdoby lub zabrać do domu wyjątkową, ręcznie malowaną bombkę. Wystarczyło do puszki wolontariuszy Caritas wrzucić datek, który był cegiełką na dziecięce hospicjum.

Na antenie Radia Olsztyn słuchacze mogli też deklarować finansowe wsparcie placówki, która ma pod opieką około 80 dzieci. Sześcioro z nich przebywa w hospicjum stacjonarnym, które rozpoczęło działalność w tym roku.

Świąteczną akcję podsumowali Leszek Sobański, prezes Radia Olsztyn i ks. Paweł Zięba, dyrektor Caritas Archidiecezji Warmińskiej.

W cyklu prawniczy wtorek rozmawialiśmy ubezpieczeniu OC. O czym należy pamiętać przy kupnie lub sprzedaży samochodu? Przypomniał o tym Jakub Borowski z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska / K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prawo, ubezpieczenie, Bliższe spotkania
Bliższe Spotkania – 15.12.2021 r.

Komu pomaga Regionalna Strefa Pomocy, świąteczne upominki dla żołnierzy służących na granicy oraz akcja Radia Olsztyn i Caritas na rzecz hospicjum stacjonarnego dla dzieci w Olsztynie...

Zamknij
RadioOlsztynTV