Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 21.10.2019 r.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zniesienie wiz dla Polaków oraz gimnastyka artystyczna – to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Prezydent USA Donald Trump podpisał dokument znoszący obowiązek wizowy dla Polaków. Obywatele naszego kraju pojadą do USA bez wiz za kilka tygodni. Jak obecnie wygląda procedura wizowa i jakie wizy zostaną zniesione? O tym mówiła Karolina Orton – konsul przy Ambasadzie USA w Warszawie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Co da Polakom zniesienie wiz i jak wygląda ta prawdziwa Ameryka? Mówił Łukasz Adamski, krytyk filmowy, który często odwiedza Stany Zjednoczone.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

O swoim kilkuletnim pobycie w Ameryce opowiadała Kamila Dobies, radiowa koleżanka.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Gimnastyka artystyczna to sport, który wykorzystuje elementy taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne. Czy to sport, który daje nam sprawność ogólną czy obciążenie i przeciążenie organizmu? Na te pytania starały się znaleźć odpowiedź Beata Lewalska, trener ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie, Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „SMS Olsztyn” oraz Paula Plichta, jedna z najlepszych olsztyńskich gimnastyczka, trenerka.

Posłuchaj rozmowy

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w usa, wizy
Więcej amerykańskich żołnierzy w Polsce, zapowiedź zniesienia wiz i budżet z zerowym deficytem. Obejrzyj audycję Jeden na Jednego

Jeden na Jednego, czyli słowne starcie przedstawiciela partii rządzącej z przedstawicielem opozycji. Ponieważ trwa kampania wyborcza zaprosiliśmy do studia przedstawiciela opozycji pozaparlamentarnej biorącej udział w wyborach....

Zamknij
RadioOlsztynTV