Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 17.11.2020

Koronawirus – praca podczas izolacji i kwarantanny domowej, prawniczy wtorek oraz reklamy – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Iza Malewska i Maciek Świniarski.

Pandemia koronawirusa nie ustępuje. Wiele osób choruje i jest w izolacji domowej, a ci, którzy mieli kontakt z osobą zarażoną, są w kwarantannie domowej. O pracy podczas kwarantanny i izolacji domowej mówił Łukasz Sztych, zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Dziś w Prawniczym wtorku o bezpłatnych poradach prawnych, opłatach sądowych oraz zwrotach kosztów za postępowanie mówił adwokat Michał Grzeszczyk z Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Co prawda dobry produkt reklamy nie potrzebuje, ale w czasach dużej konkurencji na rynku bez reklamowania produktu mało kto odniesie sukces. Jak nie dać się nabrać reklamie? O trikach reklamowych mówił Andrzej Sadowski specjalista ds. marketingu.

Posłuchaj rozmowy

 

Redakcja: A. Dybcio za D.Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w praca, reklamy, prawniczy wtorek, kwarantanna
Praca dla skazanych. W Zakładzie Karnym w Kamińsku powstanie hala produkcyjna

W Zakładzie Karnym w Kamińsku do kwietnia 2024 roku ma powstać hala produkcyjna, w której będą pracować więźniowie. Rozpoczęto już poszukiwania przyszłego dzierżawcy hali, który będzie...

Zamknij
RadioOlsztynTV