Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 17.09.2021

Olsztyn Street Art Garden. Fot. Ł. Węglewski

Wycieczki szkolne, piknik rodzinny Love Rower oraz akcja Książka za śmieci to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Chyba każdy z nas z chęcią wraca wspomnieniami do do lat młodzieńczych i beztroskich chwil spędzonych razem z kolegami czy koleżankami. Do takich na pewno można zaliczyć szkolne wycieczki. Jak je wspominamy?

00:00 / 00:00

Do końca września szkoły mogą ubiegać się o dofinansowanie wycieczek w ramach programu Poznaj Polskę. O szczegółach mówi warmińsko-mazurski kurator oświaty Krzysztof Nowacki.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Weekendowe propozycje dla mieszkańców i turystów odwiedzających Olsztyn. W niedzielę Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie zaprasza miłośników rowerów do wspólnego spędzenia czasu w Parku Centralnym w stolicy regionu. O rowerowym pikniku rodzinnym Love Rower mówi Dagmara Ciesielska-Jasińska z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie.

W sobotę w stolicy Warmii i Mazur coś ciekawego dla siebie znajdą również miłośnicy sztuki ulicznej, także ci najmłodsi. Stowarzyszenie Arka zaprasza na „Olsztyn Street Art Garden”. O szczegółach mówi Karolina Rogóz-Namiotko.

00:00 / 00:00

Trzeci weekend września to także kolejna akcja sprzątania świata. W Olsztynie w najbliższą sobotę za worek śmieci będzie można otrzymać książkę. Mówi Izabela Sałamacha, organizatorka akcji Książka za śmieci.

00:00 / 00:00

 

 

Autor: D. Kucharzewska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmieci, rower, kurator, wycieczka, książki, sprzątanie świata
Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali rowerzystę jadącego zygzakiem

  Funkcjonariusze ze Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali pijanego rowerzystę. Mężczyzna wracał zygzakiem do domu. Po zatrzymaniu przyznał funkcjonariuszom, że odrobinę wypił u kolegi, a...

Zamknij
RadioOlsztynTV