Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 14.06.2021

Fot. P.Świniarski

Muzeum Sportu w Olsztynie uratowane oraz kolejny etap budowy domu systemem gospodarczym to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Powstało z inicjatywy społecznej w 1988 roku i dokumentuje życie sportowe w Olsztynie i regionie, ale nie tylko – Muzeum Sportu im. Mariana Tadeusza Rapackiego. Na początku placówka mieściła się na stadionie Stomilu, a od 2004 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”, która wymagała modernizacji. W tym roku po wielu staraniach rusza przebudowa hali, a Muzeum zostało pozbawione lokum. Z pomocą przyszło V Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie. O szczegółach mówiła Anna Struk, dyrektor placówki.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Dziś w cyklu „Zrób to sam” kolejny etap budowy domu systemem gospodarczym. Było o wyborze działki, teraz czas na projekt domu. Jaki wybrać, na co zwrócić uwagę, żeby wymarzony dom spełniał nasze oczekiwania i był w zasięgu naszych możliwości finansowych radziła Joanna Mazurek, architekt i konstruktor z Biskupca.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Bliższe spotkania
Bliższe Spotkania – 11.06.2021

Wakacje pod namiotem oraz zabawa w kamyki - to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski. Pandemia koronawirusa sprawiła, że...

Zamknij
RadioOlsztynTV