Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 12.10.2021

Prawniczy wtorek oraz coraz słabszy wzrok dzieci to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska – Bartoszewicz.

Choroba, utrata pracy czy podjęcie złej decyzji mogą doprowadzić do tragicznej sytuacji finansowej niejednego z nas. Jak z tego wybrnąć? Dziś w Prawniczym wtorku o upadłości konsumenckiej, wprowadzonej do polskiego prawa w 2009 roku. Czym jest i kto może z niej skorzystać? Naszym ekspertem jest Marta Kawula, radca prawny z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Praca i nauka zdalna podczas pandemii oraz ograniczenie ruchu na świeżym powietrzu nie wpłynęły dobrze na zdrowie każdego z nas. Nadmierne korzystanie ze smartfonów, tabletów i komputerów pogłębiły problemy ze wzrokiem. Badania mówią o wzroście liczby dzieci z krótkowzrocznością. Jak dbać o wzrok radzi Jacek Dąbrowski, optometrysta.

Redakcja: A. Niebojewska za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdrowie, praca, wzrok
Nielegalnie zatrudnili kilkuset obcokrajowców. Właściciel agencji pracy stanie przed sądem

Agencja pracy z powiatu nowomiejskiego zatrudniała nielegalnie prawie 300 pracowników z Ukrainy, Gruzji, Białorusi i Mołdawii. Nieprawidłowości wykazała kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy straży granicznej w Olsztynie....

Zamknij
RadioOlsztynTV