Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 12.04.2024

Projekt dotyczący historii Romów i finał konkursu radiowego Rowerem na majówkę tematami Bliższych Spotkań. Z gośćmi rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.

„Porozmawiajmy o kulturze i historii Romów” to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna. To bezpłatne zajęcia edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży. Warsztaty „Romskie zawody dawniej i dziś” są po to, by walczyć ze stereotypami. Mówiły o nich na naszej antenie edukatorka, etnografka Milena Orlińska i Katarzyna Kamler.

W piątek odbył się finał konkursu Radia Olsztyn Rowerem na majówkę. Przy okazji zapytaliśmy o rowerowe ciekawostki i o ofertach rowerowych grup na Facebooku. Gośćmi były Paulina Pniewska, Małgorzata Adamus – inicjatywa She and BIKE oraz uczestniczka rowerowych wypraw Małgorzata Grajewska-Dalasińska.

Posłuchaj wypowiedzi

Autor: I. Malewska/M. Sadowska
Redakcja: M. Rutynowski

Przeczytaj poprzedni wpis:
Politycy Koalicji Obywatelskiej poparli kandydatkę na burmistrza Giżycka

W drugiej turze wyborów na burmistrza Giżycka zmierzą się Ewa Ostrowska kandydująca z Komitetu Wyborczego Sercem za Giżyckiem i Magdalena Fuk. Na konferencji prasowej kandydatkę Koalicji...

Zamknij
RadioOlsztynTV